Sugar interview

24. srpna 2007 v 14:00 | Emily |  Interviews
Sugar dívky z celé Evropy nás bombardovali otázkami na Tokio Hotel, když nás navštívili. Tady je náš výběr nejlepších otázek - a Tokio Hotel odpovědí!
Laura, 17, Salon De Provence, Francie:
Bille a Tome, víte, jestli budete muset jít na vojnu?
Tom:
Dlouho jsme neobdrželi žádné další dopisy od armády a doufáme, že to takhle zůstane. Problém je, že je tady v armádách málo žen a v noci bych se cítil pěkně osaměle ;-)
Charlotte, 13, Douarnenez, Francie:
Jaké jsou vaše projekty na rok 2008?
Bill:
Moc tyhle věci neplánujeme, ale zajisté máme nějaké sny a cíle. Určitě chceme hrát s našim současným albem v dalších roce hodně živých show a rockovat se všemi našimi fanoušky! Takže odhaduju, že jako tenhle rok budeme cestovat všude po Evropě.
Dimishka, 15, Lyon, Francie:
Hodně fanoušků si myslím, že máte všichni přítelkyně, ale ukrýváte je, protože nechcete, aby byly vystaveny tisku a nechcete zklamat fanynky? Co si o tom myslíte?
Tom:
No nechci říkat, že si vždycky držím v pozadí a nepotkávám žádné holky (směje se). Avšak nepokládal bych tyhle dívky za opravdové přítelkyně.
Bill: Když by měl někdo z nás přítelkyni, určitě bychom ji neschovávali! V současné době nikdo z nás nemá pevný vztah.
Katharina, 15, Česká republika:
Drazí Tokio Hotel, jsem z České republiky…Proč jste na Zimmer 483 Tour nehráli "Nach dir kommt nichts"? Děkuju za vaši odpověď…
Gustav:
Bylo obtížné vybrat, které songy připojit do setlistu "483 Eropské tour". V německém časopisu Bravo jsme dali našim fanouškům šanci, aby vybrali jeden ze song, který bude obsažen v setlistu a oni zvolili "Der letzte Tag". Možná bude "Nach dir kommt nichts" součástí naší další obrovské tour.
Merete, 17, Jorpeland, Norsko:
Opravu doufáme, že přijedete kluci do Norska! Znamenalo by to pro nás svět! Jak dlouho jste dělali "Ready, Set, Go"?

Tom: "To je těžké odpovědět, protože neděláme na jednom songu určitou dobu. Je to víc o postupu! Pro příklad, přijdeme s textem jednu noc v našem tourbuse. Potom jsme museli čekat, až turné skončí a nahrávali jsme jeden,dva dny ve studiu. Později jsme song znovu zkontrolovali, abychom našli to, co chceme na tom songu změnit - takže to zabere často hodně času, než se dostaneme ke konečné verzi. Avšak u "Ready, Set, Go" to tak dlouho nebylo, protože nástroje byly nahrané už z německé verze a Bill musel teď nahrát jen zpěv, což mu pravděpodobně zabere pět minut, že Bille? (každý se směje)
Emily, 14, Emily, 14, Strasbourg:
Ráda bych věděla, jestli Bill a Tom budou muset jít v 18cti na vojnu???
Bill:
Armáda nám sdělila, že velmi brzo budeme dělat fyzické zkoušky, které se dělají všem německým klukům okolo 18cti let. Poté, co jsme neodpověděli na oficiální dopis, je to daleko víc vážnější, a hrozili nám, když neodpovíme zpátky. V současné době je to nejasné a nevíme, co se bude dít dál.
překlad:tokio-hotel-de.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama