S holandskýma fans

8. srpna 2007 v 10:39 | Emily |  Interviews

interview mp3

1. Bille, kde si koupil své kožené bundy ?Myslím, že jsou skvělé.
BILL:Tak tohle je u mně celkem různé.Nemám tedy žádne své obchody, tohle je na náhodě,co najdu, když si vyjdu jen tak na nákupy.V Hamburgu se nachází například i mnoho malých obchůdku a já jedu vždycky dnu. Je to čistě na štěstí,že něco tam objevím. Probírám ty všechny krámy a vždycky najdu pár dobrých věcí. Je to vždycky různé...

2.Chtěli by ste poznat své fans ,jaký jsou to holky , jak žijou, co dělají celý den?
BILL: To by bylo celkem zajímavý. Každý je pro nějakou skupinu nadšen, ale u našich fans věřím, že je to docela vyjimečný. Protože navzájem poznávají mnoho nových přátel, stávají se díky TH dobřými přáteli.Bylo by zajímavý být jeden den fans. Vidět, co dělají.To bych rád jeden den udělal .Bylo by pro nás zajímavý vidět, co dělají celej den.

3.Bille víš, co znamená twinscest ? (holka se chichotá a nikdo ji nerozumí)
BILL: Co je, co???
Moderátor: Nemám ponětí, jěště jednou..!
BILL: Co za věc, nemám tušení, Nerozuměl sem to slovo , nevím ,co to má být.

4.Bille jak dlouhé vlasy si necháš narůst??
BILL: Oh , já jdu pravidelně ke kaděrníkovi, není to určené,nemám tušení, že bych si řekl , že mám nějakou délku vlasů, kterou bych si přál . Neříkam si, teď musí být vlasy takhle dlouhé. Někdy jdu k holiči častěji někdy né a potom jsou delší,dělám to spontáně.
TOM : Tak dlouhé jako mein Glied- / pohl. úd/!?

5. Bille kolik páru obuvi máš?
BILL: Myslím, že tak 5 páru,které nosím , víc ne.

6. Tohle se ptá kluk: Bille kolik dávaš měsíčne za svůj šatník , na svůj vzhled??
BILL: O...o...o musím říct, že já jezdím moc rád nakupovat.Vždy , když mám čas jedu na nákupy. Ale kolik utrácim, to nevím, je to různé. Někdy, když sme na tour , celý měsíc neminu ani halíř, nebo na to ani nepomyslím, jet nakupovat.A když mám další měsíc volnější, tak nakupuju víc , tak se to nedá přesně říct.

7.Bille jsou tvoje pěkné nehty pravé ??
Áno , a tudíž si je dělám pořád sám .

8. Proč ste na Tour 483 nehráli song: Nach dir kommt nichts ?
TOM: Oh panebože :))) , my jsme neměli řádnou příčinu, jednoduše na zkouškach přípravy na tour jsme si udělali optimálny playlist , a tak to přišlo, že tahle píseň se tam nedostala. Ale nebyl to žádnej záměr!

9. Tokio Hotel máte na svých vlastných Ipodech / Mp3/ své písně a co si myslíš,když je posloucháš ?
TOM:Možná to zní neuvěřitelně, ale ja mám na svém mp3 playeru všechny naše songy, bonus tracks, všechny albumy a všechno naše , co i nevyšlo, co jiný lidé vůbec neslyšeli,jednoznačne poslouchám i naše songy a můžu tak i na něco jěště přijít nebo předělat.
BILL:Já musím k tomu říct, že na začátku to bylo pro mně moc těžký. Je to otázka zvyku. Znáte to, je to komický slyšet sám sebe zpívat, svůj hlas. Myslím,že to je tak u každýho.Myslím, že tohle nemá nikdo rád sám sebe slyšet zpívat , mluvit. Na začátku jsem se též nemohl ani slyšet a hned sem všecho vypnul.No ted časem se to spravilo a už mám i takovej odstup a je to dobrý nebo můžu některé věci opravit, udělat lépe.Tak jsem si zvykl, ale je to někdy komický slyšet se v radiu anebo vidět v televizi.

10. Ja mám otázku na Billa: Co by si dělal, kdybys věděl, že máš už jen jeden den života, že budeš žít už jen 1 den?
BILL: Oh bože,to je celkem těžká otázka?Nemůžu se správně rozhodnout. Je lepší,když člověk neví, že bude žít už jen jediný den. Věřím, že to by byl extrémně smutný den. Ale v zásadě bych se snažil tenhle den vidět všechny lidi, které pro mně něco znamenají, jsou pro mně důležití a prožít s nima jěště jednou hezký čas. Ale věřím, že by to bylo těžký.

11. Jaká má být vaše holka ??
BILL: Ooo...Ja myslí, že žádny z nás nemá nejakou dívků snů, která má všechno.Já myslím, že to se jednoduše musí stát, když je někdo zamilován, musí tam sedět i charakter , být na jedné vlně, dobře si rozumět a taky přirozeně i vzhled .To se nedá říct jen tak, nebo hledáš někoho s kým chceš prožít celý život...

12. Představte si situaci : Ste před koncertem a někdo z vás musí náhle jít na WC, co udělate?
Všichni se smějí:)) BILL: Obyčejně musí jít Georg jěště ... takže se už nestane,že by Georg musel jít z podia na WC a my ostatni se umíme zachránit sami navzájem.To se dá jednoše se otočit , lahve otevřít a udělat to tak, aby nikdo nic neviděl, to by bylo ku příkladu řešení!! No a jinak, dá se to potom udělat jedině po koncertě...

13.Bille co uděláš, když se ti chce kýchat nebo tě něco svědí před koncertem ?
BILL: to se mi naštěstí jěště nikdy nestalo, nemusel sem na podiu kýchat , ale
stáva se mi, že mám škytani. Když tam stojíte a máte škytaní, tak nemůžete vžádnem případě zpívat , že?? Mně se to stalo několikrát ,ale ještě před koncertem a to bylo skutečně mrzuté.Člověk neví , co má dělat...ale většinou, když sem začal zpívat, to zmizelo. Člověk se musí zkoncentrovat a pak to jde...

14.Bill, ty si řekl, že Tom neumí zpívat, ale aj na DVD Schrei je vidět, že Tom i Georg zpívají, mají mikrofony?
BILL: Ale to je přece směšné, to byly jen dvě písně, myslím, že to je dost málo.Ale ja musím říct, že fans by je měli povzbudit, jak se jim to líbi, když oni zpívají ...ja to dělám taky , každej den, říkam jim...óó Georg, ó Tom jen tak dál, děláte to výborně a oni to dělaj fakt dobře.Fans napíšou mnoho dopisů a povzbudí je... a možná potom zaspívají víc,já si to taky přeji :)

15.Otázka na TH : Co jsou vaše nejlepší slová na balení holky?
TOM: Tak nejaké řeči, to mi nevedeme.. to není potřebné, no dobře...ale jak Georg, ten potřebuje přemlouvat holku , ale já sem to nikdy nedělal a u fans nám to ani není třeba , no okrem Georga...ale my teda na to nemáme žádnej recept...

16. Bille , co si o tom myslíš, když fans tak ječí , jen co vás vidí ?
BILL: Je to úžasný, já si neumím nic hezčího představit. Věřím, že pro mně i přirozene pro skupinu je to nejhezčí pocit. Někde přijedeme alidé křičí. Když stojím na podiu a lidé křičí, těší se , že mně vidí ...Je to pro mně nejúžasnější pocit, jaký můžem zažít. Pro mně je totálně nudný někde přijet na nějakou gala a lidé tam jen tleskají. Když lidé ukážou své emoce, je to hezčí:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama