Bravo: Tokio Hotel v New Yorku

4. srpna 2007 v 12:21 | Emily |  Interviews
Po celé Evropěje Fan-alarm. V USA, na druhé straně fanouškovské bouře začne všechno až na začátku příštího roku - protože jejich CD tam bude v prodeji na jaře 2008. Ale předtím, než se tak stane a Bill(17), Tom(17), Gustav(18) a Georg(19) budou Ameriku navštěvovat jen kvůli koncertům, rozhovorům, chtěli kluci za každou cenu jí navštivit teď soukromě. Proto kluci tajně letěli na 4 dny do New Yorku. Totálně soukromě! Mohli se volně procházet po ulici, nakupovat, udělat si vyhlídkovou jízdu bez toho aby byly poznáni, pravděpodobně už naposledy. Vždy s nimi: Gustavův foťák, bubeník, fotografický-fanda zachytil ty nejkrásnější momenntky z jejich tajného vyletu- exklusivně pro BRAVO. A kytarista Tom odhalí, jaké to bylo - v nejcoolovějšim městě světa...
____________________________
BRAVO: Super, že Gustav tak hodně fotil.
Tom:
Jo, bude z něho ještě někdy malý profesionální fotograf. Momentálně nejsme tak moc v Německu, a tak jsme chtěli naše fanoušky udržet na běžícím páse a aby se zúčastnili naší cesty. Chceme, aby naši fanoušci dostali vše, co jsme my zažili.
BRAVO: Co nejhezčího jste zažili v New Yorku?
Tom:
Byli jsme poprvé v USA,ale chtěli jsme tam všichni. Bill rozhodně kvůli nákupům a já, protože je tam tolik Hip-Hop shopů.
Bravo: Ale je to dlouhý let, nebo ne?
Tom: Ano, více než 8 hodin. Opravdu hrozný! A potom mega-tvrdá bezpečnostní- kontrola na letišti. Bezpečáci mě měli vždy na očích. Všichni kontrolovali a ja jsem musel jít desetkrát přez check (pozn. takový ten rám jak tutá když máte u sebe něco kovovýho) Musíte dokonce udělat otisky prstů, než vás tam pustí.
BRAVO: Které památky jste navštívili?
Tom:
Byli jsme blízko sochy Svobody. Potom jsme byli u Ground Zero a na Brodwayi. Tam jsme dokonce šli na muzikál "Fantom opery". To nebylo zas tak pro mě. Po půl hodině jsem z toho byl vyshockovaný.
BRAVO: A jídlo? Když jste fanoušci fastfoodů, museli jste se cítit jako v ráji.
Tom:
Jo, to bylo super! Byli jsme v Taco-Bell a v Burger-Brater. Ale ještě lepší byla snídaně. Vždycky jsme měli palačinky s javorovým sirupem. To bylo fakt dost dobré!
BRAVO: Kolik peněz jste utratili v obchodech?
Tom:
Taaaakhle moc! Koupil jsem si tam hodně oblečení a čepic. Bill a Georg se při nakupování stratili a byly najednou v čínské čtvrti. Nic tam nerozuměli, protože všechny ukazatelé byly v čínštině. Mohli uniknout jen s taxi.

Bravo: Zní to jako vzrušující cesta!
Tom:
Jo, ale v hodně chvílích nám chybělo Německo. Hlavně si nedokážete přestavit, jak moc nám chybí němečtí fanoušci. Přinejmenším tak jako my jim. Vymýšlíme pro ně něco zvláštního. Každopádně v září vychází naše Live-DVD s velmi intimními dokumenty z tour.
Bill-Kaulitz-de.blog.cz Bill-Kaulitz-de.blog.cz Bill-Kaulitz-de.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máš nejradši z TH?

Billa
Toma
Gustava
Georga

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama