24 otázek na Billa

13. srpna 2007 v 11:07 | Emily |  Interviews
1.Co děláš se všemi těmi řetězy, prsteny, náramky a ostatními dárky, které ti fanoušci dávají? Přece už nemůžeš vůbec vědět, kam s nimi?
Jo ;-) ...to sedí. Mám toho opravdu hodně, ale je taky dobře *úsměv*. Nemůžu těch věcí dostat dost! Zatím mám jenom pro své šperky kufr. Doma dávám své nejhezčí věci do velkých beden.
2. Jsi bohatý, slavný, máš úspěch se svojí kapelou. Jsi šťastný? Nebo ti ke štěstí něco chybí?
Jsem se svým životem velmi šťastný. Samozřejmě vždycky existují věci, které si přejete nebo vás dělají smutným! To je tu pořád a všude... Někdy ani nemůžu uvěřit, kolik mám štěstí a v takových momentech si netroufám být nešťastný nebo si nad něčím stěžovat. Ale to dělám i přesto ;-)..hehe... Ne, teď vážně..mám opravdu skvělý život, ale chcete-li vědět, zdali jsem ještě k mání:-)...ano, jsem!!!!
3. Co si myslíš o tom, když čteš plakáty jako "Chci vidět vaše ocasy"
...tohle asi bude těšit mého velkého bratra....
4. A otázka, která hodně lidí zajímá: Co děláš, když na koncertě dostaneš škytavku nebo zapomeneš svůj text?
To je fakt dobrá otázka! Škytavku jsem naštěstí ještě nikdy neměl, ale kdyby se to někdy stalo, nechal bych vás prostě zpívat za mě! Vždycky znáte dobře texty a můžu se na vás spolehnout. Sám jsem text ještě nezapomněl. Taky nevím, na čem to záleží, ale když stojím na jevišti, prostě ze mě všechno jde automaticky ven!

6. Jak by si vyšel s tím, kdyby si byl anděl?!
...ach víte...vlastně zcela dobře! Pak bych vždycky létal po městě a všude bych se rozhlížel! Rozdával bych trochu štěstí a střílel bych šípy lásky po krajině a kdybych měl ještě čas, nakoupil bych. To by se pak dělalo dobře, protože bych na křídlech mohl mít hodně sáčků. Víte, že věčně chodit po venku není zrovna moje věc :-)....
6. Jak často se díváš do fanclubu? Díváš se vůbec dovnitř, do fóra? Co si myslíš, když čteš, co všechno fanoušky napadne?
Jasně, dívám se!!! Jsem totálně fascinovaný nad kolika věcmi se dá přemýšlet a diskutovat. Je dobré vědět, že nás tak přesně sledujete ;-) Shledávám to skvělým, že celou cestu jdete s námi a nikdy nás nenecháte ve štychu. Je to krásný pocit a když jsem někdy sám a nevím, kam bych měl jít, potřebuju se jenom podívat na fanclub a vím, že je se mnou tolik lidí.
7. Nevím, zdali jsi si toho vědom...ale jsi velmi okouzlující osobnost, z čehož vychází, že o tobě sní a dychtí spousta rozdílných lidí . malé a "velké" holky, puberťáci, dospělí muži a vyzrálé ženy. Přemýšlíš nad tím a poku ano, jaký je na to tvůj názor? Nahání ti to strach, cítíš se polichocený nebo je ti to prostě jedno?
...nevím...vlastně nad tím moc nepřemýšlím. Občas tomu všemu nemůžu uvěřit! wow...když to tak je, zní to fakt odvážně! Samozřejmě jsem rád, i když to všechno pro mě není hmatatelné!
8. Jak hodnotíš sebe jako charakterově, změnil bys něco na sobě? Jak vypadají tvoje silné a slabé stránky?
...jojo...ostatní by teď zase řekli, že jsem egoista! Takže já sám by se tak šíleně egoistickým nehodnotil. Ano, přiznávám, co se týká tahání kytar a kufrů, nejsem tak pilný, ale myslím, že jinak na mě tenhle popis vůbec nesedí. Trochu egoismu má v sobě každý a až do určitého bodu je to úplně zdravé! Vždycky jsem na sebe hodně myslel a chtěl jsem vždycky dosáhnout toho, co se mi zrovna usadilo v hlavě! Když něco nejde podle mých představ, můžu být opravdu rozzlobený. Právě to je moje slabina. Kompromisy pro mě nejsou vůbec nic. Jsem totální perfekcionista a to je někdy fakt namáhavé. Občas bych si přál být trochu povolnější...nojo...do teď se to ještě nikdy nepodařilo! Každopádně jsem velmi cílevědomý a chorobný perfekcionista a žárlivý..*úsměv*..
9. Chodíš se opravdu k Tomovi mazlit? Mohli byste se taky spolu "mazlit" s jednou dívkou?
hahah...takže taky někdy svého bratra obejmu, jak to sourozenci dělají. Skutečně jsme se už Tom a já dělili o jednu dívku, ale ne v té stejné době. První se s ní rozešel Tom a další den jsem byl na řadě já. To bylo do teď ale jenom jednou!
10. Co si myslíš o FanFictions, které často tématizují o vztahu k tvému bratrovi?
Každý může mít fantazii...i když je to někdy opravdu absurdní...ale proto tady je :-)
11. Co by si řekl, kdyby se tě nějaké dítě zeptalo, jak děti vznikají?
...zeptejte se mého bratra, tohle je jeho oblíbené téma...
12. Věříš na nadpřirozeno (život po smrti, duchovní terapie, atd.)?A jak se obecně k tématu tajemno? Už se ti někdy stalo něco "nevysvětlitelného"?
...ohh..tuhle otázku jsem opravdu ještě nikdy nedostal! Takže, totálně na něco věřím! Myslím, že v životě se děje tak hodně nevysvětlitelných věcí, že to může být jenom něco nadpřirozeného. Věřím taky velmi silně na osud a že všechno, co se v životě stane, je na něco dobré. Nic v životě není zbytečně....Život po smrti?...podle mého názoru taky existuje! Neumím si představit, že je prostě všechno skončí...něco musí zůstat, je úplně jedno co to je a jak to vnímáte! O tomto tématu bych myslím mohl psát celá pojednání :-) Každopádně silně věřím na nadpřirozeno a život po smrti atd....
13. Už jste dělali TH-privátní koncert v rodinném/přátelském kruhu?
Oh bože..jasně! Něco takového jsme dělali fakt často! Hráli jsme dokonce jedné holce k narozeninám v obýváku! To byly ještě časy..hehe...Ale to jsme se ještě dlouho nejmenovali Tokio Hotel, nýbrž Devilish!!
14. Jak tě může někdo naštvat?
Nepřesnost mě opravdu dělá šíleným!!! Kromě toho nemám rád, když jsou lidi nepořádní a málo opravdoví něco začít! Jak už jsem řekl...když něco dělám, chci, aby to bylo perfektní a když mi to někdo z nedbalosti zkazí, jsem opravdu mrzutý. Už jsem potkal velmi hodně různých lidí a hodně z nich bylo velmi lživých! Pro mě je velmi důležité být k ostatním vždycky upřímný! Právě teď, když mi připadá těžké spolehnout se na jiné lidi, je pro mě upřímnost to nejdůležitější vůbec!
15. Máš tisíce fanynek, které říkají, že jsou do tebe "zamilované". Domníváš se, že je to opravdová láska a myslíš, že jde těmto fanynkám vůbec o hodbu?
Nevím přesně, zdali je to opravdová láska! To si může zodpovědět jenom každý sám. Ale myslím, že to taky není tak důležité. Hlavní věc je, že se cítí příjemně. Vím přesně, jaký to je krásný pocit být zamilovaný. To se myslím v životě nestává velmi často a mi se to taky bohužel nestává často. Ale vím, že každá ta dívka má taky ráda naši hudbu. To jsem si jistý! Nemusí se rozhodovat pro jedno!
16. Co se ti na dívkách vůbec nelíbí (charakter a vzhled)?
Nesnáším nevěru a prohnanost!...jinak by měla mít samozřejmě pěkné ruce...*úsměv*...
17. Proč si Toma do "In die Nacht" na koncertu v Hannoveru několikrát kopl?
...protože ten idiot se na mě nikdy nepodíval...vždycky jsem se na něj podíval a on se pořád zabýval něčím jiným ;-) , občas potřebuje kopanec!!!
18. Líbí se ti přirozené dívky nebo radši silně namalované?
...to se nedá vůbec zobecnit! To je u každé dívky jiné. Myslím, že každá holka může být ráda, když nepotřebuje být tolik namalovaná, aby vypadala dobře ;-)
19. Jak by si dokázal své přítelkyni, že ji miluješ nadevše? Mohlo by dojít na situaci, ve které by si oklamal,, i kdyby si ji miloval?
Nikdy bych svou opravdovou přítelkyni nepodvedl! To je to nejhorší, co člověk může udělat!
20. Hodláš si v nejbližší době znovu změnit účes/vlasy? Pokud ano, máš už nějakou představu?
Takže chuť bych měl, ale každopádně bych to neřekl dopředu...pak je to překvapení a kromě toho se to u mě děje spíš spontánně!
21. Tvůj oblíbený parfém/deosprej?
...parfém nepoužívám a deospreje si zase beru vždycky jiné. To u mě není stálé.
22. Můžeš nám, ženám prozradit, proč vy kluci pořád děláte EKG(eier-kontroll-griff) (kontrola vajec)? /chápete :-D:-D/
Jakou to věc?...hahah...takže tohle já nedělám...(ne před vámi;-)...)
23. Jsi opravdu tak poslušný, když je o téma sex...nebo v sobě skrýváš přece takového "malého" rebela?
...takže řekl bych, že to úplně záleží na dívce!
24. Co by ti někdo musel dát, aby si se nechal vyfotit v boxerkách?
...hehe...příjde na to...v plavkách jste mě už viděli. Myslím, že to pro začátek stačí!!!
ZDROJ:www.tokiohotel-fanclub.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KLIKNI prosím ...

CLICK please ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama